Reference

* převzato ze systému Bonusu kvality spolupracující RK na základě zaslaných dotazníků spokojenosti klientů

Děkuji za příkladnou spolupráci, která byla transparentní a efektivní. Nemusela jsem nikam jezdit, vše jsme vyřešili na dálku. Profesionální práce, se kterou jsem se ještě u realitní kanceláře nesetkala. Doposud samé špatné zkušenosti s jinými realitkami včetně nevhodného chování a zapíraní se. Občas dořešeno s právníkem... Děláte své práci čest a pokračujte. Bylo mi potěšením.
by Ing. Eva Štvánová
Prodej pole
Karel Mičulka je na pozemky prostě nejlepší!!!
by Ing. Miroslav Jonáš
Prodej pole
Velmi chválím opravdu profesionálního makléře Karla Mičulku. Přestože jsem svoji nabídku dal téměř do všech realitních kanceláří v ČR a také dalším makléřům v M&M reality, jediný pan Mičulka byl schopen obchod zrealizovat. Našel vhodného kupce k mé nabídce, promptně dohodl cenu a podmínky obchodu a plynule bez jakýchkoliv zádrhelů dotáhl obchod ke zdárnému konci. Karel Mičulka skvěle a profesionálně komunikuje a byl jsem velmi kladně překvapen, že odpovídal vždy téměř okamžitě. Děkuji za sebe i svoji manželku (SJM) Pavel Tirsch
by Pavel Tirsch
Prodej pole
Skvělá, bezchybná práce, vše vysvětlil, pohotově informoval, absolutní spokojenost.
by Miloš Borek
Prodej pole
Obchod probíhal naprosto bezproblémově. Komunikace s panem Mičulkou probíhala na profesionální úrovni. Pana makléře můžu jen doporučit.
by Andrea Sosíková
Prodej stavební parcely
Osvědčení o získání profesní kvalifikace
by

Compare listings

Compare