Reference

* převzato ze systému Bonusu kvality spolupracující RK na základě zaslaných dotazníků spokojenosti klientů

100% spokojenost, vyřešeno rychle bez zbytečných průtahů.
by Pavel Patka
Prodej vinice + sklep
Velmi chválím opravdu profesionálního makléře Karla Mičulku. Přestože jsem svoji nabídku dal téměř do všech realitních kanceláří v ČR a také dalším makléřům v M&M reality, jediný pan Mičulka byl schopen obchod zrealizovat. Našel vhodného kupce k mé nabídce, promptně dohodl cenu a podmínky obchodu a plynule bez jakýchkoliv zádrhelů dotáhl obchod ke zdárnému konci. Karel Mičulka skvěle a profesionálně komunikuje a byl jsem velmi kladně překvapen, že odpovídal vždy téměř okamžitě. Děkuji za sebe i svoji manželku (SJM) Pavel Tirsch
by Pavel Tirsch
Prodej pole
Dobrý den, děkuji za spolupráci všem z M&M reality, větší část agendy vyřizoval pan Mičulka z Prostějova a také Váš kolega Michael Mandík. Zatím vše k mé spokojenosti. Určitě se u vás objevím na další rozhovor o možnosti spolupráce.
by Petr Janda
Obchod probíhal naprosto bezproblémově. Komunikace s panem Mičulkou probíhala na profesionální úrovni. Pana makléře můžu jen doporučit.
by Andrea Sosíková
Prodej stavební parcely
Pan Mičulka je jeden z nejlepších makléřů, které jsem potkal. Myslím, že lepší už nemůže být a jsem nesmírně rád, že mi byl pan Mičulka přidělen k obchodu. Určitě si valte firmo, že mít pana Mičulku. Rozhodně doporučuju.
by Čeněk Hruška
Prodej pole
Karel Mičulka je na pozemky prostě nejlepší!!!
by Ing. Miroslav Jonáš
Prodej pole

Compare listings

Compare