APF Coin

Spojení výhod digitálních aktiv s výhodami reálných investic do zemědělské půdy

Co získáte nákupem APF Coinu?

  • Stabilní token krytý reálnou hodnotou – zemědělské pozemky ve vlastnictví společnosti APF CRYPTO CR s.r.o.
  • Staking ve výši 10 % p.a. s výnosem průběžně připisovaným do Vaší peněženky v rámci blockchainu. Po 6 měsících je možné převést výnos do požadované fiat měny.
  • Podíl na zisku ve výši 70 % z prodeje zemědělských pozemků fixovaných v rámci blockchainu ve prospěch klienta za APFC. Průměrná výše zhodnocení při prodeji zemědělských pozemků činí 15 %. Vlastníkem pozemků je společnost APF CRYPTO CR s.r.o. Realizace obchodu do 12 měsíců od provedení fixace pozemků.
  • Možnost nákupu za APFC dluhopisu společnosti Agrární půdní fond s.r.o. s ročním výnosem 7,5 % a se splatností v roce 2025. Pololetní výplata výnosů ve fiat měně nebo v APFC podle volby klienta.
  • Dlouhodobá reálná investice – nákup zemědělských pozemků za APFC do vlastnictví klienta se čtvrtletním vyplácením výnosů ve fiat měně nebo v APFC podle volby klienta. Minimální roční zhodnocení činí 15 %. Vlastníkem pozemků je klient. Správu pozemků zajišťuje společnost Agrární půdní fond s.r.o.
  • Podíl na čistém zisku společnosti APF CRYPTO CR s.r.o. za příslušný kalendářní rok ve výši odpovídající podílu vlastněných APFC k celkovému množství vydaných APFC. Podíl je vyplácen ve fiat měně nebo v APFC podle volby klienta.
  • Možnost obchodování s APFC na sekundárním trhu (kryptoburza) za tržní ceny.

Co je cílem projektu?

Cílem projektu APF CRYPTO CR je kombinovat výhody digitálních aktiv s výhodami reálných investic do zemědělské půdy. Vzhledem ke stabilnímu vývoji cen zemědělské půdy v zemi a tržním podmínkám nabízíme klientům konzervativnější formu investic do kryptoaktiv.

Vlastnosti APF Crypto CR

quality

APF Coin Fixace

blockchain

Měna Ekosystému APF Crypto CR

agriculture

Nákup pozemků

Koupit APF Coin

APF Coin VÝHODY

symbol_3

Chytré smlouvy a podmíněné transakce

symbol_1

Důvěryhodná a bezpečná platforma

symbol_2

Transparentnost: údaje jsou kompletní u všech členů

Compare listings

Compare